Single Blog Title

This is a single blog caption
Sollenbeemd Petanque Club

SPC – Sollenbeemd Petanqueclub

In 2015 zijn een aantal vrienden begonnen met regelmatig petanque te spelen op TC Sollenbeemd. Dit gebeurde meer en meer op een regelmatige basis zodat we nu echt kunnen spreken van “Petanqueclub Sollenbeemd” in de schoot van de VZW TC Sollenbeemd. De volgende personen staan aan de wieg van deze activiteit : Francois De Corte, Eric De Clercq, Raymond Fecherolle, René Scohy, Christian Teirbroodt, Francis Van Rossum en Willy Vander Elschen. Eric De Clercq (gsm 0475/468121) zorgt voor de afspraken en hij is eveneens de contactpersoon met de geïnteresseerden.

Sinds midden dit jaar beschikt TC Sollenbeemd eveneens over 3 vernieuwde terreinen die werden aangelegd met de steun van de firma All-bouw van Johan Weemaels.

Iedere donderdagnamiddag tussen 16u en 18u wordt er petanque gespeeld bij normale weersomstandigheden. Geïnteresseerden van TC Sollenbeemd kunnen steeds contact opnemen met Eric De Clercq voor verdere info. Deze activiteit staat open voor éénieder van TC Sollenbeemd.

De terreinen kunnen eveneens door iedereen van TC Sollenbeemd gebruikt worden voor een partijtje petanque.

 

Op 14 juli werd een vriendenclub ontmoeting georganiseerd waarbij 50 personen aanwezig waren om een gezellige namiddag door te maken op onze club. ’s Avonds werd de namiddag afgesloten met een lekker kaasbuffet met de medewerking van onze uitbaters Patricia en Eddy.

Het bestuur van TC Sollenbeemd ondersteunt zeker dit initiatief en deze complementaire sportieve activiteit welke zeker past in de verdere uitbouw om van onze club een gezellige, toffe omgeving te maken.

 

Eens meespelen?

Neem contact op met Eric De Clercq

0475468121

 

 

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful