Start To Tennis

Start 2 Tennis

Zoals jullie wel reeds gemerkt hebben, zijn er in onze club verschillende initiatieven genomen de laatste jaren om onze tennisclub verder aantrekkelijk te houden en ook werden er verschillende infrastructuurwerken gedaan om ervoor te zorgen dat jullie ook in de volgende jaren jullie favoriete sport in een aangename sfeer verder kunnen bedrijven.

Zo hebben we een nu een duidelijke website (www.tcsollenbeemd.be), de infrastructuurwerken (nieuwe verwarming op T1/T2, vernieuwing elektriciteit, …) moeten ervoor zorgen dat de kwaliteit van onze accommodatie ook op een goed peil blijft, het “feestcomité” organiseert verschillende activiteiten (ontmoetingstornooi, kwis, kerstwandeling, …) om onze club verder op de kaart te zetten.

We moeten er ook natuurlijk voor zorgen dat ons ledenbestand in de komende jaren op een goed peil blijft om deze initiatieven verder te kunnen zetten en om op de ingeslagen weg verder te kunnen gaan.

In dit kader werd er dan ook beslist om te starten met het S2T project, met de bedoeling volwassenen te leren kennismaken met tennis of eventueel ook spelers die afgehaakt hadden terug met de tennissport te laten kennismaken. Dit S2T initiatief kent heelwat deelnemers en deze begeleidingssessies zullen doorgaan iedere dinsdag van 26/4 tem 7/6 van 19u tot 22u. We hielden eraan jullie hiervan ook op de gepaste wijze op de hoogte te zetten.

Vriendelijke groeten,

Bart Decoster, S2T team en het bestuur

 

ăn dặm kiểu NhậtResponsive WordPress Themenhà cấp 4 nông thônthời trang trẻ emgiày cao gótshop giày nữdownload wordpress pluginsmẫu biệt thự đẹpepichouseáo sơ mi nữhouse beautiful