Info

Algemene Info

Accommodatie

In de zomer kan je spelen op 9 terreinen: 2 overdekte en 7 buiten. De ondergrond van deze 9 terreinen is gravel.

In de winter worden er 3 terreinen extra overdekt. Je kan dan op 5 overdekte terreinen spelen.

Heel het jaar door kan je ook padel komen spelen op één van onze twee padelterreinen

Naast de tennisterreinen kan je ook voor Squash terecht bij TC Sollenbeemd. TC Sollenbeemd heeft 2 Squashterreinen ter beschikking.

Ook kan je komen Petanque spelen op 3 buiten velden. 

Adres

Eugène Ysayestraat 14, 1500 Halle

 

Nog vragen?

CONTACTEER ONS

Bestuur

Bart Decoster
bart@tcsollenbeemd.be

Voorzitter

Carine Vastiau
carine@tcsollenbeemd.be

Padelverantwoordelijke

Kristel Tassignon
kristel@tcsollenbeemd.be

Interclubverantwoordelijke

Marie-France Bouquiaux
marie-france@tcsollenbeemd.be

Briefwisseling, elite-verantwoordelijke

Jacky Bellemans
jacques@tcsollenbeemd.be

Penningmeester, e-mail facturatie

Anja Hanssens
anja@tcsollenbeemd.be

Bestuurslid

Edouard Agneesens
edouard@tcsollenbeemd.be

Bestuurslid

Erwin Pardaens
erwin@tcsollenbeemd.be

Secretaris